• GattaBT:  
  • Hurtownia produktów Gatta i Wola

Hurtownia produktów Gatta i Wola

Bogata oferta

Ponad 300 wzorów damskich i ponad 500 dziecięcych wypełnia ok. 1500 półek i ok. 2000 haków w Galerii Hurtowej Gatta i Wola. Klientom pomagamy w dokonaniu trudnego wyboru z tego bogatego asortymentu. Na regałach Galerii znajdziesz nie tylko towar najlepiej reklamowany, ale również taki, którego próżno szukać w innych tego typu punktach, a o który na pewno będą pytać Twoi klienci. Twój klient ma wiedzieć, że znajdzie u Ciebie niemal wszystko, czego będzie potrzebował, a Ty będziesz wiedział, że zawsze zaopatrzysz się ten towar u nas.

Niskie ceny

Od zawsze stosowaliśmy politykę sprzedaży z niskimi marżami w stosunku do cen producentów. Jeśli spada cena producenta na oferowany przez nas towar, Ty pierwszy na tym skorzystasz, ponieważ ta cena natychmiast staje się niższa u nas. Stawiamy na uczciwość!

Sprawna obsługa na miejscu

Jesteśmy dumni z naszej załogi. Nasza hurtownia z ogromnym asortymentem i niskimi cenami nie byłaby nawet w części taką, jaką jest, gdyby nie tworzący ją pracownicy. Nasi klienci dają nam wyraźnie poznać, że bardzo im odpowiada zaangażowanie oraz szybka i fachowa obsługa, jaką gwarantujemy w naszej Galerii GattaBT. Dzięki temu zakupy u nas to czysta przyjemność, znacznie wyróżniająca nas na tle innych hurtowni.

Handlowcy w terenie

Indywidualna opieka naszego handlowca stwarza sytuację, jakbyś miał dodatkowego pracownika, za którego to my płacimy. Nasz zgrany i sprawny zespół handlowców zapewni Ci przede wszystkim szybką obsługę. To my do Ciebie zadzwonimy, przyjmiemy zamówienie i dostarczymy towar. Jeden telefon od Ciebie, krótka rozmowa i możesz być tak obsługiwany, a to nie jest nasze ostatnie słowo, jakie powiedzieliśmy na temat sprawnego przyjmowania zamówień.

Zostań naszym partnerem i korzystaj!

Jeśli jesteś zainteresowany stałą współpracą, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza:

Nazwa firmy:
Imię i Nazwisko: *
Telefon:
E-mail*:
treść:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
/* pola obowiązkowe
   
   
© 2010 GattaBT     performer.pl   |   CMS   |   Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji portalu.